AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 NALEZNETE NA https://www.fjfi.cvut.cz/cz/6505

Chystáte se zúčastnit Turnaje mladých fyziků v roce 2016/2017? Pak nepropásněte Úvodní soustředění pořádané Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze, které bude nejen dobrou přípravou, ale seznámíme vás se soutěží, úkoly pro rok 2016/2017 a předvedeme vám ukázkový souboj.

Termín soustředění je 21. října 2016.

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská pořádá u příležitosti 30. ročníku Turnaje mladých fyziků Úvodní soustředění, které vám pomůže se v celé soutěži lépe zorientovat a vyhrát.

Úvodní soustředění bude nejen dobrou přípravou, ale seznámíme vás se soutěží, úkoly pro rok 2016/2017 a předvedeme vám ukázkový souboj.

Soustředění je určeno pedagogům, kteří budou připravovat svůj tým, i samotným studentům.

? 21. října 2016 9:30 - 17:00
O FJFI ČVUT v Praze, Břehová 7, 115 19, Praha 1
registrace

registrace zde - uzávěrka registrace 7. 10. 2016

Na programu (podrobněji):

• přednášky k úlohám
  • praktické ukázky řešení úloh
  • jak prezentovat
  • jak obhajovat
  • jak hodnotit práci druhých
  • ukázka fyzikálního souboje v angličtině

Podrobný program s časovým rozvrhem bude uveřejněn po ukončení registrace dle počtu účastníků. Průběžně je možné jej sledovat zde.

Další informace o dopravě, stravování či možnosti ubytování naleznete zde.

Kontakt                       FJFI logo indigo      symbol cvut      JCMF web

Turnaj mladých fyziků - http://www.jcmf.cz/node/35

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze
RNDr. Petr Chaloupka, Ph.D.

Český výbor Turnaje mladých fyziků
Mgr. Hynek Němec, Ph.D.