Chystáte se zúčastnit Turnaje mladých fyziků v roce 2017/2018? Pak nepropásněte Úvodní soustředění pořádané Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze, které bude nejen dobrou přípravou, ale seznámíme vás se soutěží, úkoly pro rok 2017/2018 a předvedeme vám ukázkový souboj.

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská pořádá u přílěžitosti 31. ročníku Turnaje mladých fyziků Úvodní soustředění, které vám pomůže se v celé soutěži lépe zorientovat a vyhrát.

Úvodní soustředění bude nejen dobrou přípravou, ale seznámíme vás se soutěží, úkoly pro rok 2017/2018 a předvedeme vám ukázkový souboj.

Soustředění je určeno pedagogům, kteří budou připravovat svůj tým, i samotným studentům.

? 20. října 2017 9.30 - 17.00
O FJFI ČVUT v Praze, Trojanova 13, Praha 2, ve třetím patře v posluchárně T301
registrace

registrace zde - uzávěrka registrace 4. 10. 2017

Předběžný program:

• přednášky k úlohám
  • praktické ukázky řešení úloh
  • jak prezentovat
  • jak obhajovat
  • jak hodnotit práci druhých
  • ukázka fyzikálního souboje v angličtině

Podrobný program s časovým rozvrhem bude uveřejněn po ukončení registrace dle počtu účastníků. Objeví se později na stránce k akci.

Další informace o dopravě, stravování či možnosti ubytování naleznete zde.

Kontakt:                        FJFI logo indigo       symbol cvut       JCMF web

Turnaj mladých fyziků - http://www.jcmf.cz/tmf

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze
RNDr. Petr Chaloupka, Ph.D.

Český výbor turnaje mladých fyziků
Mgr. Hynek Němec, Ph.D.