Katedra fyzikální elektroniky pořádá 22. – 24. 9. 2017 (pá – ne) v budově FJFI ČVUT v Břehové 7 každoroční setkání „Welcome Week“ programu Erasmus Mundus Joint Doctorate Programme EXTATIC (EUV and X-Ray Training in Advanced Technologies for Interdisciplinary Cooperation – www.extatic.eu).

Programu EXTATIC se účastní Dublin City University, Irsko, University College Dublin, Irsko, University of Southampton, Velká Británie, Military University of Technology, Varšava, Polsko, University of Padova, Itálie, RWTH Aachen, Německo a ČVUT v Praze (FJFI).

Předběžný program WW17

Absolvent FJFI Michal Odstrčil (vpravo) v laboratoři na University of Southampton, kde dokončil svou doktorskou dizertaci v rámci EMJD EXTATIC. Na snímku spolu s prof. Jiřím Limpouchem a doktorandy Ragavou Lokasanim a Elliem Bartem (vlevo), studujícími v rámci EXTATICu na KFE FJFI ČVUT.