V sobotu 16. listopadu 2019 se pod taktovkou ÚTVS ČVUT uskuteční v Oboře hvězda 67. ročník Běhu 17. listopadu a 57. ročník Akademického mistrovství v přespolním běhu.

Beh 17 listopadu Srdečně zveme studenty vysokých škol, zaměstnance ČVUT, veřejnost a všechny sportovní příznivce do Obory Hvězda. Ze 14 kategorií od dětí po veterány si jistě vybere každý. Přesnou podobu a označení tratí si můžete prohlédnout na schématické mapě. Více informací k závodům naleznete v propozicích závodu nebo na facebooku. Podívejte se na rozpis jednotlivých závodů v časovém harmonogramu dne a na další užitečné informace o závodu. Online přihlašování spouštíme na stránkách www.sportis.cz od 21. 10. 2019. Těšíme se na Vaši účast.