Instituce: ÚJV

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě. A teď potřebujeme nového kolegu, aby nám pomohl s obsluhou našeho cyklotronu.

Co tato pozice obnáší?
• práce s vysokofrekvenčním cyklickým urychlovačem částic (cyklotronem)
• provádění údržby a servisu technologie cyklotronu
• provádění ozařování v rámci výroby radiofarmak pro pozitronovou emisní tomografii
• zapojení do projektů v oblasti vývoje nových radiofarmak
• práce na vysoce specializovaném a moderním pracovišti

Co by měl vhodný kandidát splňovat?
• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oborech: elektrotechnika, elektronika, biomedicínská technika, lékařská technika a příbuzné
• znalost výpočetní techniky (MS Office - MS Excel, MS Word)
• anglický jazyk, komunikativní znalost výhodou
• schopnost týmové spolupráce, odpovědnost, komunikativnost