Systémové upozornění
Hlavní informace

Obrázek DP3min

Odprezentovat svou diplomovou práci během tří minut poutavě a zajímavě i posluchačům, kteří se v dané problematice vůbec neorientují, je výzva. Zvládnout se ji hodí nejen kvůli diplomce, ale obecně kvůli prezentaci své práce. V rámci soutěže Diplomka ve třech minutách si 23. dubna 2021 můžete zkusit, jak to umíte. Součástí konference bude workshop, který poradí, jak závěrečnou práci psát a prezentovat.

Účastníci se dozví, jak pracovat s nervozitou, jak zvládat diskusi, na co si dát pozor při citování nebo jak vypadá skvělý graf. Na workshopu vystoupí mimo jiné ředitelka Česko.Digital Eva Pavlíková, novinář a spisovatel Miloš Čermák nebo profesor Karel Roubík z Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze (FBMI) – hlava týmu, který loni na jaře sestavil nouzový plicní ventilátor CoroVent.

Konference, kterou pořádá FBMI, je otevřená všem studentům ČVUT a je jedno, jestli právě připravují diplomku, bakalářku nebo disertaci. Dopolední konference s přednáškami hostů začíná v 10.00, na ni ve 13.30 naváže samotná soutěž. Do té je možné se přihlásit do pátku 9. dubna 2021. Úkolem bude jasně, výstižně a poutavě představit práci porotě a ostatním účastníkům konference. K dispozici bude mít každý soutěžící pouze jeden statický snímek a tři minuty času.

Podrobnější informace a přihlašovací formulář najdete na webu www.zatriminuty.cz.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.