Systémové upozornění
Hlavní informace

210503 Covid ockovani akademickych pracovnikuOd pondělí 3. května 2021 se mohou k očkování v Centrálním rezervačním systému k vakcinaci proti Covid-19 registrovat vysokoškolští pedagogové (tj. pracovníci podílející se na výuce studentů nebo v jiném pedagogickém kontaktu se studenty, zejména pak v rámci praktické, laboratorní, experimentální apod. výuky) českých vysokých škol.

Na osobním oddělení obdrží vysokoškolští pedagogové unikátní kód, s jehož pomocí se mohou přihlásit k očkování. Kódy jsou platné do 15. června 2021. Kód má význam pro pedagogy, kteří nepatří mezi věkově prioritizované skupiny pro očkování podle časové osy. Současně dostanou také potvrzení o zaměstnání na jednotném vzoru (viz vzor zde), které je třeba pro samotné očkování.

ČVUT aktuálně zajišťuje dvě vlastní očkovací místa v Praze. Bude se jednat o ordinaci MUDr. Lucie Jarešové na Karlově náměstí (Karlovo náměstí 313/8, Praha 2) od 10. května 2021 a dále ve Studentském domě v Dejvicích - bližší informace budou upřesněny. Bude tak k dispozici i lékařské zázemí pro případ negativní reakce očkovaného. Očkováno bude vakcínou Pfizer/Biontech.

Více informací najdete na webové stránce MŠMT.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.