Systémové upozornění
Hlavní informace

Pohar dekana FJFI-Jubilejní desátý ročník Poháru děkana FJFI proběhl v tradiční sváteční den, tentokrát v neděli 8. května 2022. Na rozdíl od předchozích dvou ročníků ho tentokrát pandemie nepřekazila a do bojů o vítězství se zapojily desítky týmů ve čtyřech hlavních disciplínách. Vše samozřejmě pod dohledem děkana FJFI doc. Václava Čuby.

V areálu kolejí Strahov se odehrály turnaje ve futsalu, stolním tenise a volejbalu a v hale Pod Juliskou, probíhal turnaj ve florbale. Program zahájil ráno krátký proslov děkana, pak už začaly základní skupiny, ze kterých se postupovalo do vyřazovacích soubojů.

Zahájení finálových zápasů předcházela pivní štafeta, které se zúčastnily čtyři týmy po třech lidech. Vítězové futsalu a volejbalu se následně ještě střetli v takzvané královské pivní štafetě o titul absolutního vítěze Poháru děkana FJFI.

Následně už mohl doc. Václav Čuba pogratulovat vítězům a předat futsalovému týmu TJ Sokol Gargamel putovní pohár za celkové vítězství v Poháru děkana FJFI 2022.

Organizátoři – tedy sportovní tým při FJFI Tralalalala – na závěr děkuje všem pomocníkům a sponzorům: Big Hub, Samba, Mercuria Laser Game, Woox za pomoc s organizací turnaje

Pohar dekana FJFI-1Volejbal

1) Palianycyia

2) Kuráž

3) Potenciál

Futsal

1) TJ Sokol Gargamel

2) Tralalalala Resurrection

3) Suit up!

Florbal

1) United Cuckoos

2) FBC Beton Praha

3) FBC Bez Hanby

Pohar dekana FJFI 2Stolní tenis

1) Šimon Jelínek

2) Daniel Babjak

3) Matěj Hruška

Pivní štafeta: Kapybáry

Královská pivní štafeta: TJ Sokol Gargamel

 

Pohar dekana FJFI 3Pohar dekana FJFI 4

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.