Rádi bychom vás pozvali na studentskou vědeckou konferenci pojmenovanou po profesorovi Šimáně, která se bude konat 6. - 7. listopadu 2017 v Atriu hlavní budovy FJFI na Břehové ulici.

Aktivně se mohou zúčastnit studenti všech stupňů (bakalářský, magisterský, doktorský) a čerství absolventi, jejichž práce lze zařadit do jedné ze čtyř tématických sekcí:

• Jaderná energetika
  • Modelování a simulace
  • Využití ionizujícícho záření
  • Materiály

Uzávěrka přihlášek pro aktivní účastníky je 20. října. Konference je otevřená také pro neprezentující účastníky z řad akademické obce, kteří se ovšem musí také zaregistrovat, a to do 5. listopadu. Účast na konferenci je pro všechny zdarma.

Více informací o registraci, možnostech publikace článků, způsobů prezentace, programu nebo technických návštěvách lze nalézt na webu: simane.fjfi.cvut.cz

Konference je otevřená pro všechny studenty a absolventy nejen z ČR. Proto bychom uvítali, pokud byste rozšířili informaci o jejím konání také mezi potenciální zájemce mimo FJFI.

Leták ke konferenci Šimáně 2017