V úterý 21. ledna 2020 začíná první letošní veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus. Od úterý do čtvrtka 23. ledna si v areálu PVA Expo Letňany bude svou budoucí školu vybírat kolem 12 tisíc studentů (tolik jich organizátoři očekávají). Samozřejmě zde nemůže chybět ani stánek Českého vysokého učení technického v Praze, v rámci kterého nechybí ani prezentace Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské (FJFI).

Gaudeamus Brno 2019 CVUTZájemci se zde od těch nejpovolanějších - tedy stávajících studentů fakulty - dozvědí všechny důležité informace o studiu i o akcích, které speciálně pro středoškoláky fakulta pořádá. Kromě dnů otevřených dveří (ten nejbližší bude 27. ledna v Děčíně a 28. ledna v Praze) je to celá řada dalších zajímavých akcí, jako je například možnost stát se na den vědkyní, Den částicovým fyzikem, ale i třeba Dozimetrická noc aneb fenomén Černobyl. Přehled akcí najdete na webu.