Vzhledem k současné situaci kolem COVID-19 je akce ODLOŽENA NA NEURČITO!

Srdečně vás zveme na 1. ročník studentské vědecké konference zaměřené na nukleární medicínu a s ní spojené obory, která se bude konat 13. 5. 2020 v prostorách FJFI ČVUT v Praze. Můžete se těšit na bohatý program plný zajímavých informací, setkáte se s dalšími lidmi z oboru a třeba navážete zajímavou spolupráci. Registrujte se do 26. 4. 2020 na webu konference.

logo SDNM
Oficiální pozvánka od organizátorů

Vážení přátelé a příznivci nukleární medicíny,

Dovolte, abych Vás jménem organizačního výboru pozvala na 1. ročník mezinárodní studentské konference Studentský den nukleární medicíny pořádané Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze, která se bude konat 13. 5. 2020 v prostorách fakulty. Tato konference si klade za cíl zvýšit multidisciplinaritu v oboru nukleární medicína skrze diskuzi a konferenční příspěvky z medicíny, radiofarmacie a radiologické fyziky. Hlavní cílovou skupinou této akce jsou mladí studenti příslušných oborů, kterým bychom rádi umožnili prezentovat výsledky jejich práce a studia, ale velmi vítání jsou i další mladí kolegové z oboru. Vzhledem k účasti tuzemských i zahraničních pracovišť a firem je tato akce zároveň možností k navázání kontaktu a případné spolupráce. Pro více informací navštivte web www.sdnm.cz.

Všichni jste srdečně zváni a těšíme se na Vás.

Za organizační výbor

Ing. Petra Suchánková

Pozvánka ke stažení (.pdf).