Systémové upozornění
Hlavní informace

Výuka 1. ročníku bakalářského studia začala povinným Přípravným týdnem ve dnech 15. 9. – 18. 9. 2020. Organizační podrobnosti a pokyny ke splnění nekontaktní části jsou zde jsou zveřejněny zde. O udělených zápočtech informuje vyhláška. Pro studenty 1. ročníku je připravována nekontaktní imatrikulace.

V souvislosti se zahájením výuky Přípravným týdnem byly pro nástup studentů 1. ročníku bakalářského studia FJFI ČVUT na koleje ČVUT vyhrazeny dny

11. 9. a 14. 9. 2020

Studentská víkendovka organizovaná Studentskou unií FJFI proběhla ve dnech

12. 9. – 13. 9. 2020

Výuka 1. ročníku bakalářského studia FJFI ČVUT byla zahájena Přípravným týdnem ve dnech

15. 9. - 18. 9. 2020

v budově FJFI ČVUT v Trojanově ulici č. 13. Výuka v přípravném týdnu je povinná a zahrnuje matematické a fyzikální předměty, podrobné informace o průběhu studia a informačním systému, organizaci výuky jazyků a přednášky o specializacích FJFI.

Rozvrh Přípravného týdne a organizační podrobnosti včetně opatření s ohledem na epidemiologickou situaci jsou zveřejněny na této stránce a v budově Trojanova č. 13:

  • s ohledem na epidemiologickou situaci a také na vyšší počet zapsaných studentů je přípravný týden organizován jako kombinace jednodenní kontaktní výuky v menších skupinách studentů a samostatné práce studentů s využitím online materiálů
  • noví studenti 1. ročníku bakalářského studia se na kontaktní výukový den dostaví takto:

dne 15.9.2020 studenti s příjmením A-H

dne 16.9.2020 studenti s příjmením Ch-L

dne 17.9.2020 studenti s příjmením M-Sm

dne 18.9.2020 studenti s příjmením Sn-Ž

  • rozvrh kontaktního výukového dne je uveden zde, konkrétní rozdělení do místností studenti zjistí při příchodu do budovy
  • pokyny pro splnění samostatné části výuky přípravného týdne pro studenty, kteří absolvovali kontaktní část, jsou k dispozici zde.
  • proběhlo vyhodnocení nekontaktní části a udělení zápočtů je uvedeno v příslušné vyhlášce.

Běžná výuka v zimním semestru probíhá v období

21. 9. 2020 do 18. 12. 2020

Dotazy a informace ke studiu poskytuje studijní oddělení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.