Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze vyhlásila náhradní a mimořádný termín přijímacího řízení do studia v Praze a Děčíně pro následující akademický rok 2017-2018. Bližší informace poskytuje studijní oddělení fakulty. Postup přihlašování je dán směrnicemi děkana k přijímacímu řízení. Přihlášky do bakalářského a do navazujícího magisterského studia se přijímají do 12. 9. 2017. Podrobnosti jsou zde.

Pokračování přijímacího řízení do bakalářského studia je dáno:

• Vyhlášením náhradního a mimořádného termínu přijímacího řízení do bakalářského studijního programu
  • Směrnicí děkana pro náhradní a mimořádný termín přijímacího řízení do bakalářského studijního programu

Pokračování přijímacího řízení do navazujícího magisterského studia je dáno:

• Vyhlášením náhradního a mimořádného termínu přijímacího řízení do navazujícího magisterského studijního programu
  • Směrnicí děkana k přijímacímu řízení do navazujícího magisterského studijního programu

Stručný návod k podání přihlášky je zde.