Na stránce Podpora při studiu naleznete odkazy, které se mohou hodit, pokud potřebujete řešit nějaké studijní či osobní problémy, pokud máte nějaké znevýhodnění/specifické potřeby či pokud se chcete poradit ohledně své budoucí kariéry.

Jistě budete také potřebovat nějaké studijní materiály. Nějaké můžete najít například ve formě Wikiskript. Pro jiná skripta pravděpodobně půjdete do fakultní knihovny, ústřední knihovny ČVUT či do Národní technické knihovny. Národní technická knihovna by vás pak chtěla upozornit, že zejména na začátku akademického roku se zde tvoří dlouhé fronty, které si můžete ušetřit tím, že se předregistrujete online.

Pokud se rozhodujete, které předměty z povinně volitelných a volitelných si zapsat, mohou vám pomoci výsledky anket z předchozích semestrů.

Dále doporučujeme celkově si projít pohled na webu "Pro studenty", kde můžete najít ještě další odkazy.