Dne 8. 5. 2018 pořádají naši studenti 8. ročník sportovní akce Pohár děkana FJFI. Jedná se o turnaj pořádaný primárně pro studenty VŠ a SŠ

Došlo k menším změnám v jednotlivých disciplínách. V halách Pod Juliskou se bude hrát florbal a letos nově basketbal, v areálu kolejí Strahov se bude soutěžit v malé kopané, volejbalu a pro změnu také ve stolním tenise. Vše na závěr doplní tradiční pivní štafeta. Na Strahově se začíná v 9.00, Pod Juliskou se zahajuje v 8.00.

Přihlásit se je možné na stránkách pohardekana.cz/prihlaska. Více informací a pravidla k jednotlivým disciplínám lze najít na pohardekana.cz/informace-a-pravidlaUdálost na Facebooku.