Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) v matematice a informatice je každoročně pořádaná Českou matematickou společností ve spolupráci se Slovenskou matematickou společností Jednoty slovenských matematiků a fyziků. V minulém ročníku se velmi dobře umístily studentky FJFI Ing. Marie Fialová, Ing. Kateřina Zahradová a Ing. Zuzana Szabová. O jejich úspěchu se můžete dočíst v Aktualitách. Neváhej a přihlaš se také!

Závěrečné kolo letošního ročníku bude uspořádáno v Brně v areálu Ústavu matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty a Fakulty informatiky Masarykovy univerzity ve dnech 2. - 4. června 2019.

Bližší informace, propozice i registraci najdete na webu JČMF nebo přímo na webu SVOČ.