Katedra humanitních věd a jazyků FJFI nabízí studentům, doktorandům a zaměstnancům možnost vyzkoušet si tzv. "zkoušky nanečisto" úrovně B2 a C1, tzn. cambridgeské FCE a CAE v anglickém jazyce v PODZIMNÍM TERMÍNU, tj. v pátek 4. 10. 2019 od 9.00 hod.

Místo konání: katedra jazyků, Trojanova 13

Části zkoušky:

1.      Listening (40 min.)

2.      Reading and Use of Grammar  (FCE=75 min., CAE=90 min.)

3.      Writing (FCE=80 min., CAE=90 min.)

Celková délka písemné zkoušky: 195/resp. 220 minut bez přestávek, tzn. cca 4 hodiny s přestávkami. V případě potřeby je možno nějakou část vynechat. Speaking na vyžádání je možný, pokud se domluví alespoň dva účastníci, protože probíhá ve dvojicích.

Přihlášky: do neděle 29. 9. 2019 do 24.00 emailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.jfi.cvut.cz

Do přihlášky kromě jména uveďte prosím Vaši katedru/pozici na škole a požadovanou úroveň testu.