Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze vyhlásila přijímací řízení do studia v Praze a Děčíně pro následující akademický rok 2020 - 2021. Bližší informace poskytuje studijní oddělení fakulty. Postup přihlašování je dán směrnicemi děkana k přijímacímu řízení. Přihlášky do bakalářského a do navazujícího magisterského studia se přijímají do 30. 4. 2020, a to i bezkontaktně.

V souvislosti s mimořádnou situací se přihlášky přijímají také bezkontaktně. Podrobnosti jsou uvedeny v příslušné směrnici.

Přijímací řízení do bakalářského studia je dáno:

• Vyhlášením přijímacího řízení do bakalářského studijního programu
  • Směrnicí děkana pro přijímací řízení do bakalářského studijního programu

Přijímací řízení do navazujícího magisterského studia je dáno:

• Vyhlášením přijímacího řízení do navazujícího magisterského studijního programu
  • Směrnicí děkana k přijímacímu řízení do navazujícího magisterského studijního programu

S dotazy se lze obracen na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a každé úterý v rozsahu 9:00-11:30 a 13:00-15:00, kdy je možné se obrátit na pracovnice studijního oddělení pomocí skype: Studijni oddeleni Br

Stručný návod k podání přihlášky je zde.