Vážené studentky, vážení studenti, dne 2. března byl opět po roce otevřen program Mentoring ČVUT. Hlásit se do něj můžete až do konce března. Program vám nabízí unikátní příležitost nahlédnout do reálného prostředí českých i mezinárodních firem.

Mentoring umožňuje flexibilní spolupráci, která je založena pouze na dohodě studenta a mentora. Časový rozsah ani konkrétní obsah spolupráce není předem nijak určený či limitovaný. V rámci programu student navštěvuje svého mentora ve firmě, provází ho při každodenní práci a aktivně se zapojuje do reálných projektů. Přihlašování probíhá na stránce mentoring.cvut.cz.

V případě dotazů můžete psát na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .