Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) v matematice a informatice je každoročně pořádaná Českou matematickou společností ve spolupráci se Slovenskou matematickou společností Jednoty slovenských matematiků a fyziků. Letos se závěrečné kolo uskuteční na "domácí půdě", na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské, v termínu 24. - 26. 5. 2020. Uzávěrka odevzdání prací je 28. 4. 2020. V minulém ročníku se velmi dobře umístily studentky a studenti FJFI Ing. Tereza Kuriamaiová, Ing. Michal Tichý a Ing. Jan Mazáč, čestné uznání získal Ing. Václav Košík. Všem oceněným gratulujeme!

Bližší informace, propozice i registraci najdete na webu JČMF nebo přímo na webu SVOČ.