Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze pokračuje v přijímacím řízení do studia v Praze a Děčíně  a vyhlásila náhradní a mimořádný termín přijímacího řízení do studia pro následující akademický rok 2020-2021. Bližší informace poskytuje studijní oddělení fakulty. Postup přihlašování je dán směrnicemi děkana k přijímacímu řízení. Přihlášky do bakalářského a do navazujícího magisterského studia se přijímají až do 7. 9. 2020, a to i bezkontaktně. Přijímací zkouška do bakalářského studia je vzhledem k opatřením souvisejicím s pandemií COVID19 prominuta. Podrobnosti jsou zde.

V souvislosti s mimořádnou situací se přihlášky přijímají také bezkontaktně. Podrobnosti jsou uvedeny v příslušné směrnici.

V přijímacím řízení do bakalářského studia je přijímací zkouška vzhledem k opatřením souvisejicím s pandemií COVID19 prominuta. Toto přijímací řízení je dáno:

• Vyhlášením náhradního a mimořádného termínu přijímacího řízení do bakalářského studijního programu
  • Směrnicí děkana pro náhradní a mimořádný termín přijímacího řízení do bakalářského studijního programu

Přijímací řízení do navazujícího magisterského studia je dáno:

• Vyhlášením náhradního a mimořádného termínu přijímacího řízení do navazujícího magisterského studijního programu
  • Směrnicí děkana pro náhradní a mimořádný termín přijímacího řízení do navazujícího magisterského studijního programu

S dotazy se lze obracen na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a každé úterý v rozsahu 9:00-11:30 a 13:00-15:00, kdy je možné se obrátit na pracovnice studijního oddělení pomocí skype: Studijni oddeleni Br

Stručný návod k podání přihlášky je zde.