Akademický rok 2020-2021 pokračuje výukovým obdobím letního semestru od 15. 2. 2021 do 14. 5. 2021. Úplný přehled podává Časový plán akademického roku 2020-2021. Výuka v letním semestru probíhá jako nekontaktní dle platného rozvrhu.  Opatření a informace v mimořádné situaci shrnuje vyhláška č. 2/2021.

Informace k průběhu výuky v letním semestru akademického roku 2020-21.

Organizace výuky v letním semestru se řídí dle pokynů vlády ČR, rektora ČVUT a děkana FJFI ČVUT.

Na Příkazu rektora č. 21/2020 pro daný stupeň rizika nákazy v regionu Praha a Děčíně bude výuka zahájena nekontaktně dle platného rozvrhu pro letní semestr akademického roku 2020-21.

Nekontaktní výukový proces je prováděn takto:

• nekontaktní výuka v předmětech letního semestru akademického roku 2020-21 bude probíhat dle platného rozvrhu
  • v rámci nekontaktní výuky musí být zajištěn častý a periodický adresný kontakt se studenty prostřednicvím vhodných komunikačních nástrojů
  • studenti jsou povinni se nekontaktní výuky aktivně účastnit
  • za podrobnosti realizace výuky jsou zodpovědni garanti předmětů a vedoucí kateder
  • vyučující každého předmětu zahájí jeho výuku odesláním e-mailové zprávy v systému KOS zapsaným studentům a uvede v něm způsob výuky a podstatné informace pro její realizaci

Aktualizované informace k organizaci výuky jsou uváděny vždy na webových stránkách fakulty a zařazovány do vyhlášky č. 2/2021.

Je také třeba neustále sledovat fakultní e-mail.

Tato informace bude průbežně doplňována o další podrobnosti a provozní pokyny uvedené ve vyhlášce č. 2/2021.