Systémové upozornění
Hlavní informace

Studenti Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT mají od zimního semestru akademického roku 2021/2022 příležitost zapsat se do některého z nabízených kurzů na technických univerzitách v rámci konsorcia EuroTeQ. 

ČVUT je členem skupiny šesti evropských univerzit společně s Technische Universität München (Německo), Danmarks Tekniske Universitet (Dánsko), Eindhoven University of Technology (Nizozemsko), École Polytechnique (Francie) a TalTech – Tallinn University of Technology (Estonsko).

EuroTeQ představuje zajímavou, přínosnou a především mimořádnou příležitost nejenom pro studenty, ale i vědecké pracovníky a zaměstnance zapojit se do projektu, který má, díky propojení prestižních univerzit, ambici posunout kvalitu vysokého školství na vyšší úroveň.

Partnerské školy nabízejí katalog celkem šedesáti virtuálních kurzů v anglickém jazyce. K dispozici je také řada jazykových kurzů pro začátečníky v místních jazycích. Kurzy jsou většinou online, aby podpořily virtuální mobilitu mezi partnery.

Více informací na https://international.cvut.cz/euroteq/

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.