Milé studentky, milí studenti,

září neúprosně klepe na dveře a s ním i nový akademický rok. Dovolte mi proto zahrnout vás opět informacemi z naší fakulty či součástí ČVUT.

• Od 1. 8. do 18. 9. probíhají zápisy do vyšších ročníků. Podrobnosti naleznete zde. Potvrzení o studiu si můžete vytisknout sami přímo z KOSu. Pro vytištění potvrzení na rok 20/23 musíte mít uzavřený zápis na rok 22/23.
  • Se zápisy souvisí i možnost zapsat si od 5. 9. sport na ČVUT. Podrobnosti naleznete na webu ÚTVS.
  • Pokud se vám nechce čekat se sportem do semestru, pojďte s námi sportovat již 13. 9. na Teribear běhu. Podrobnosti naleznete zde. Jako bonus nabízí fakulta uhrazení startovného pro všechny studenty, kteří se běhu zúčastní.
  • Chcete-li vyjet v letním semestru 2022/2023 do zahraničí na Erasmus+, můžete získat stipendium na podporu Vaší cesty. Uzávěrky přihlášek jsou již 12. 9.
  • V termínu 12. – 15. 9. proběhne 11. Studentská vědecká konference fyziky pevných látek a materiálů. Zájemci se mohou přihlásit zde. Uzávěrka přihlášek je 5. 9. Vítáni jsou všichni aktivní účastníci i „pouzí“ posluchači.
  • Během prázdnin vyšlo 3. číslo Pražské techniky, kde najdete mimo jiné rozhovor s naším novým děkanem, článek o charakterizaci materiálů, o PlasmaLabu@CTU  a o KOSu.
  • A poslední věc je nabídka zapojení do Buddy programu. Najděte si parťáka ze zahraničí, procvičte jazyk a ukažte mu krásy Prahy.

Přejeme šťastný konec zkouškového a těšíme se s vámi na nový semestr.