Systémové upozornění
Hlavní informace

Zápis do 1. ročníku doktorského studia - z důvodu onemocnění referentky doktorského studia se mění termín zápisu do 1. ročníku doktorského studia, nový termín je stanoven na 12. - 14. 10. 2020, 9 - 11 hod. a 13 - 15 hod.

Zápis do 2. a vyšších ročníků doktorského studia bude probíhat 19. - 21. října 2020. Zápisy probíhají na oddělení VVČ, B-112 Břehová 7 v úředních hodinách, tj. od pondělí do středy 9 - 11 hod a 13 - 15 hod.

K zápisu do 2. a vyššího ročníku si přineste hodnocení doktoranda za akademický rok 2019/20 v tištěné podobě podepsané školitelem a vedoucím pracoviště. Některé ORO budou podepisovat hodnocení dodatečně, takže podpis ORO není vždy nezbytný - informujte se na Vaší katedře.

Před zápisem je třeba si ověřit, zda všechny výsledky Vašich zkoušek jsou v KOSu řádně zapsané, a pokud ne, tak to včas řešit s přednášejícím či s katedrou.

Tento zápis se netýká nově přijatých, v červenci či v říjnu zapsaných studentů.

V případě dotazů se obracejte na paní Zábranskou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.