Ve dnech 20. - 22. 9. 2017 proběhne na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské workshop ze zástupci korejské univerzity GIST (Gwangju Institute of Science and Technology). Akce se koná pod společnou záštitou rektora ČVUT prof. Petra Konvalinky a děkana FJFI ČVUT v Praze prof. Igora Jexe.

Součástí programu jsou organizována pro studenty dvě speciální setkání, na kterých se budou moci dovědět podrobnosti o možnostech studia na GIST. Z naší fakulty již několik studentů semestrální pobyt na GIST velmi úspěšně absolvovalo a jsou připraveni se na těchto dvou setkáních o své zkušenosti podělit.

Kdy a kde? Ve středu 20. 9. od 15:00 hod v budově FJFI v Břehové, posluchárna 115 a ve čtvrtek 21. 9. od 14:00 hod v budově ČVUT – CIIRC, místnost 322.

Přečtete si i podrobný program.