Během studií se každému z nás přihodilo, že zrovna nerozuměl přednášejícímu nebo cvičícímu, že doma proseděl hodiny nad zadaným příkladem a nebyl s ním schopen pohnout, že mu unikly nějaké detaily a nebo se chtěl prostě jenom víc procvičit. Přesně v takových případech jsme tu pro vás my, tutoři!

Jsme skupina studentů Jaderky, tvých spolužáků a naším úkolem je pomoci ti problémy, na které v učivu narazíš. Můžeš nás kontaktovat buďto na

nebo přes facebookovou stránku: Tutoři FJFI ČVUT v Praze

Aktuální seznam tutorů je níže. Seznam bude podstatně rozšířen začátkem září.

Tomáš Hrdina MA12, MAA34, MAB34, LA12, DIFR, RMF
Vojtěch Bartoš MA12, MA34, LA12, RMF