Systémové upozornění
Hlavní informace

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská pořádá či spolupořádá různé aktivity pro pedagogy ze středních škol, některé z nich akreditované jako DVPP. Jejich základní přehled najdete na této stránce, podrobnější informace na stránce/webu jednotlivých aktivit. Aktuální termíny jsou uvedeny v Kalendáři akcí.

 

 


ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

     

EXKURZE - DEN NA JADERCE

S našimi vědci lze prožít den plný exkurzí a přednášek. Program si tematicky sestavíte dle vlastního výběru. Akce je určena pro skupiny studentů se zájmem o matematiku, fyziku, energetiku, informatiku a přírodní vědy.

                 

FYZIKA NA JADERCE

Na programu kurzu (akreditovaného v rámci DVPP) jsou odborné přednášky a praktická cvičení v laboratořích z oblasti jaderné energetiky, aplikace ionizujícího záření v medicíně, kvantových technologií, krystalografie a dalších.

     

MATEMATIKA PRO ŽIVOT

Náplní kurzu jsou ukázky aplikací matematiky v průmyslové i akademické praxi. Přednáší přední odborníci v jednotlivých oblastech. Kurz je akreditován na MŠMT v rámci DVPP. Akci pořádáme ve spolupráci s PF UK.

 

CHEMIE NA ČVUT

Cílem kurzu je představit chemii jako zajímavý obor a ukázat její uplatnění na různých fakultách ČVUT. Kurz je akreditován na MŠMT v rámci DVPP. Akci pořádáme ve spolupráci s dalšími fakultami ČVUT.

     

PŘEDNÁŠKY PRO SŠ

Nabízíme celé spektrum přednášek pro studenty SŠ. Jste profesor matematiky, fyziky, chemie či informatiky a líbilo by se Vám, aby nějaká z přednášek zazněla i u Vás? Kontaktujte nás, přijedeme k Vám!

                 

VRABEC LETÍ DO ŠKOL

Online vzdělávací pořad pro studenty středních škol a druhého stupně základních škol, jehož cílem je podpořit výuku témat jaderné fyziky. Přibližně 40minutovým pořadem provázejí pedagogové z fakulty přímo z prostor, kde je umístěn školní jaderný reaktor VR-1 Vrabec.

 

nahoru 

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.