Systémové upozornění
Hlavní informace

VYHLÁŠENÍ VÝZVY K PODÁVÁNÍ NÁVRHŮ SPOLEČNÝCH ČESKO-BAVORSKÝCH VÝZKUMNÝCH PROJEKTŮ S DOBOU ŘEŠENÍ 2018-2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Česko-bavorskou vysokoškolskou agenturou vyhlašuje výzvu pro podávání návrhů společných česko-bavorských výzkumných projektů s dobou řešení 2018-2020.

 

KNOWLEDGE, RESEARCH, EDUCATION CONFERENCE 2017

Konference KRECon 2017 se uskuteční 9. a 10. listopadu 2017 v Národní technické knihovně v Praze. Konference je zdarma, kapacita je však omezena, proto je nutné se zaregistrovat. Veškeré bližší informace najdete v přiloženém programu (nebo na webu www.krecon.cz).

Vědecko-výzkumné programy – možnosti financování vlastního výzkumu

Odbor pro vědeckou a výzkumnou činnost Rektorátu ČVUT pořádá dvasemináře určené pro mladé vědce a doktorandy, kteří mají zájem se podrobněji seznámit smožnostmi financování vědecko-výzkumných projektů, publikováním odborných článků, bibliometrií a Open Access.

Grantové a stipendijní programy pro česko-bavorskou spolupráci VŠ a pozvánka na 2. česko-bavorské VŠ fórum

Česko-bavorská vysokoškolská agentura informuje o aktuálních grantových a stipendijních programech a o plánovaném fóru Česko-bavorské vysokoškolské agentury.

 

Cena Wernera von Siemense

Soutěž, jež každoročně oslavuje českou vědu a vysoké školství, oficiálně spustila další, již dvacátý ročník. I letos český Siemens ocení talenty z řad studentů i akademiků – vědců a pedagogů.

 

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.