Systémové upozornění
Hlavní informace

Instituce: Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Krajská nemocnice Liberec hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Radiologický fyzik pro Oddělení nukleární medicíny.

Bližší informace naleznete v příloze.


Instituce: BBT - Materials Processing s.r.o.

BBT - Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky, sídlící na severním okraji Prahy (Zdiby – Přemyšlení, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro výzkum a vývoj aplikací světově unikátní krystalové optiky pro pozemní i kosmické aplikace, akusto-optiku a laserové technologie.

Podrobné informace o pracovní pozici najdete v příloze.


Instituce: Vojenský výzkumný ústav, s. p.,

Vojenský výzkumný ústav, s. p., jeho sekce chemické, biologické a radiační ochrany pro skupinu speciální dozimetrie, realizující výzkum, vývoj, testování a expertní činnost v oblastech ochrany osob, techniky a materiálů proti účinkům radioaktivních látek a ionizujícího záření, hledá nové kolegy do výzkumného a vývojového týmu, který našim zákazníkům poskytuje kvalitní a použitelná řešení.


Instituce: ALS Czech Republic, s.r.o.

Společnost ALS Czech Republic, s.r.o. hledá vhodné kandidáty na níže uvedené pozice. Místo výkonu práce: Česká Lípa.


Instituce: ÚJV Řež, a. s.

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě. A teď potřebujeme nového kolegu, aby nám pomohl s obsluhou našeho cyklotronu.


Instituce: Ministerstvo vnitra ČR

Pro specializovaná pracoviště při Ministerstvu vnitra hledáme několik zaměstnanců s VŠ na odbornou pozici Specialista/Analytik (problematika zbraní). Zaměstnanec na této pozici aktivně využije znalosti a vědomosti získané během studia VŠ i případné praxe, bude se podílet na analýze i tvorbě odborných studií a materiálů, po zapracování se stane členem profesionálního pracovního týmu.


Instituce: Státní úřad pro jadernou bezpečnost

Státní úřad pro jadernou bezpečnost (SÚJB) hledá velké množství zaměstnanců - odborníků v oboru jaderné bezpečnosti a na další odborné pozice. Aktuální nabídku najdete na webu SÚJB v sekci Volná místa.


Instituce: Inference Tech, s.r.o.

In Inference Technologies (www.inferencetech.com) we apply data science to semiconductor processes based on submicron technologies. We work with data fundamentally driven by laws of physics both structured and perceptual. We are looking for a Machine Learning Master (part-time).


Instituce: NUVIA a.s.

Jste člověk, který má rád oblast obchodu a marketingu, ale současně je odborníkem (min. na úrovni Bc.) v oblasti fyziky nebo jaderného inženýrství? Člověk, který se orientuje v oblasti nukleární medicíny, protonové terapie a trhu s radioizotopy, rád cestuje, komunikuje s lidmi, vítá nové pracovní příležitosti a nebojí se změn? Podívejte se, co nabízíme, možná tato pracovní pozice zaujme právě vás.


Instituce: Apple Czech, s.r.o.

Společnost Apple Czech, s.r.o. pro svou pobočku v Praze hledá vhodné kandidáty na  pozice QA Engineer – AlgorithmData Scientist.


Instituce: DataSentics a.s.

Nebojíš se Pythonu a zvládáš SQL? Ozvi se nám, všechno ostatní tě naučíme. Do DataSentics hledáme zejména datové engineery a SW vývojáře, ale pokud se chceš věnovat data science / machine-learningu, tak se nám také ozvi.  Jsme největší Machine Learning studio v Česku a možná i ve střední Evropě. Najdeš u nás více než 35 zkušených vývojářů, matematiků a architektů, kteří staví Machine Learning řešení pro větší firmy (banky/pojišťovny, retail, velcí ecommerce hráči) i startupy jak v Česku tak napříč Evropou. Pracujeme mimo jiné na Shelf Inspectorovi (rozpoznávání RedBull plechovek na regálech hypermarketů, detekce chybějících příchutí, nerozbalených plechovek, špatného natočení atd.) nebo na doporučovači produktů s lepším poměrem cena/výkon pro Mall.cz (doporučení přepočítávané v pravidelných jobech založené mimo jiné na lineární regresi, díky které určujeme poměr cena/výkon a výhody a nevýhody doporučovaných produktů).

Instituce: Locksley.CZ s.r.o.

Inovujeme mechanické zámky. Vyvíjíme kombinatorické algoritmy, aby 3000 let stará technologie byla konkurenceschopná dalších 1000 let s přispěním AI. Locksley je start-up vyrůstající z ČVUT, který navazuje na sedm let výzkumu oceněného cenou Wernera von Siemense. Udržujeme vazby na akademický svět a se založením jsme podepsali dlouhodobý kontrakt se silným globálním zákazníkem. Budujeme malý akceschopný tým, ve kterém spolurozhoduje každý člen, kde se známe, kde funguje otevřená komunikace a kde můžeme respektovat individuální potřeby. Máme kanceláře na zastávce metra Karlovo náměstí nabízíme vzdálenou práci z domova. Nebráníme se částečným pracovním úvazkům. Jsme tým, který má rád svoji práci, a proto ví, kdy v pátek večer včas zamknout kancelář.


Instituce: TES s.r.o.

TES s.r.o. - jsme česká společnost poskytující inženýrské služby a technickou podporu pro jaderné elektrárny a orgány jaderného dozoru.
Nabízíme volná místa v oblasti výpočtových analýz a jaderné bezpečnosti, měření a regulace a technologie strojního zařízení JE.

Více v příloze.


Instituce: BBT – Materials Processing s.r.o.

BBT - Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky ve Zdibech – Přemyšlení (severní okraj Prahy, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro vývoj, výzkum a další zpracování světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích.

Podrobné informace o pracovní pozici naleznete v příloze.


Instituce: BBT – Materials Processing s.r.o.

BBT - Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky ve Zdibech – Přemyšlení (severní okraj Prahy, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro vývoj, výzkum a další zpracování světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích.

Informace naleznete v příloze.


Instituce: NUVIA a.s.

Společnost NUVIA a.s. nabízí různé pozice v oblastech od vývoje softwaru, inženýringu, přes průmyslovou automatizaci až k jaderné energetice a radiačnímu monitoringu a ochraně.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.