Systémové upozornění
Hlavní informace

Instituce: ALS Czech Republic, s.r.o.

ALS Czech Republic, s.r.o. je součástí ALS Laboratory Group, nadnárodní korporace poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz s vedoucím postavením na lokálním trhu.


Instituce: CERN

CERN, Evropská organizace pro jaderný výzkum, nejrozsáhlejší výzkumné středisko částicové fyziky na světě, nabízí volné pozice pro fyziky, inženýry, administrativní pracovníky i další profese.


Instituce: Career Market

Nabídky různých zaměstnavatelů shánějící různé profese a mající zájem zejména o absolventy technických a přírodovědných oborů naleznete na webových stránkách https://www.careermarket.cz/


Instituce: ČEZ

Skupina ČEZ hledá velké množství zaměstnanců různých kvalifikací ve svých zařízeních po celé České republice. Aktuální nabídky naleznete na jobs.cz.

Speciálně bychom chtěli upozornit na to, že ČEZ shání operátory jaderných elektráren, což je práce, pro kterou jsou ideální absolventi obor Jaderné inženýrství na FJFI.


Instituce: EP Commodities, a.s.

EP Commodities, a.s (EPC), a part of Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH group) specializing in trading of power, gas, coal and emissions is extending its activities and team in Prague. That is why it is looking for young professionals who want to build a career in energy sector (open positions: analyst, dispatcher, short term optimization specialist, intraday trader, scheduler).


Instituce: Česká televize

Program dlouhodobých stáží ČT start - znáte svůj cíl, známe váš start nabízí studentům posledních ročníků magisterského studia nebo prvního ročníku doktorandského studia Česká televize. Během následujícího roku budou otevřeny pozice pro šestnáct nových studentů, kteří tak mohou získat praxi ve svém oboru.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.