Systémové upozornění
Hlavní informace

Instituce: ČEZ

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení na operátora/operátorku sekundárního okruhu jaderných elektráren Dukovany nebo Temelín.


Instituce: ÚJV

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě.


Instituce: ÚJV

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě. A teď potřebujeme nového kolegu, aby nám pomohl s obsluhou našeho cyklotronu.


Instituce: The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences

The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences is looking for a new colleague to work on integration of DFT/DFTB methods with classical force fields into QM/MM package as a part of project “Computer Aided Design of Templated Assembling, Replication and Synthesis on Ionic Substrates”. The project aims to computationally develop an universal molecular architecture for assembling molecular components into larger functional systems (e.g. computer circuits) on ionic substrates.


Instituce: Fyzikální ústav AV ČR

Fyzikální ústav AV ČR hledá nového kolegu na pozici postdoka do týmu pro projekt "Computer Aided Design of Templated Assembling, Replication and Synthesis on Ionic Substrates”. Více informací naleznete v příloze.


Instituce: FJFI

At the Faculty of Nuclear Science and Physical Engineering, Department of Materials, group of Prof. Miroslav Karlík, we have a job opportunity for a Junior researcher (Postdoc), with the specialty of fatigue and fracture. The position is offered for 17 months, starting on February 1st, 2022, at the latest. The deadline for application is October 31, 2021.


Instituce: Labox

Společnost LABOX je předním dodavatelem investičních celků technologie čistých prostor, výrobcem laboratorních zařízení a uznávaný expert na měření a validace. Do nové provozovny v Jirčanech hledá pracovníka na pozici Specialista TZB - vzduchotechnika.


Instituce: Státní úřad pro jadernou bezpečnost

Státní úřad pro jadernou bezpečnost hledá pracovníky s VŠ vzděláním v oboru technických nebo přírodovědných studií na pozici inspektor pro kontrolu nešíření jaderných zbraní. Služební místo je vhodné i pro absolventy.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.