Hlavní informace

Instituce: Úřad pro zahraniční styky a informace

Úřad pro zahraniční styky a informace Hledá pracovníka na pozici Chemik.

Úřad pro zahraniční styky a informace hledá posilu na pozici – Informační analytik. Náplní práce bude především zpracování a obsahové vyhodnocování informací a metadat, zasazování vlastních informačních analýz do současného světového dění, anotace a překlady textů v cizím jazyce.

Úřad pro zahraniční styky a informace hledá posilu na pozici – kryptolog. Náplní práce bude analýza dostupných kryptografických informací, tvorba efektivních algoritmů pro kryptografické systémy či monitorování síťového provozu, analýza bezpečnostních rizik kryptosystémů a jejich řešení.

Úřad pro zahraniční styky a informace hledá posilu na pozici – analytik se zaměřením na energetickou bezpečnost. Základem práce bude vyhodnocování informací, zpracovávání analýz a podkladových materiálů na zadané téma.

Instituce: FJFI

Požadavky:

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru,
  • orientace v projektovém účetnictví, zkušenost s administrací grantových projektů výhodou,
  • znalost práce na PC (MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • výborná znalost českého jazyka,
  • aktivní znalost AJ minimálně na úrovni B1,
  • schopnost samostatné a systematické práce,
  • schopnost a ochota se učit nové věci,
  • pozitivní přístup, schopnost týmové spolupráce,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti.

Instituce: CAPADS

We are offering an engineering/applied position in the realm of microelectronics readout integrated circuits for particle physics detectors. The role is situated within Center of Applied Physics and Advanced Detection Systems (CAPADS) at CTU in Prague. It entails conducting research and development on integrated circuits aimed at developing front-end readout chips, that are suitable for the measurement of X-rays, beta radiation and ions, primarily dedicated to the dose rate measurement and basic spectroscopy.

Nabízíme pozici v oblasti mikroelektroniky, integrovaných obvodů pro detektory částicové fyziky v Centru aplikované fyziky a pokročilých detekčních systémů (CAPADS) na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze. Zabýváme se výzkumem a vývojem integrovaných obvodů, zaměřený na vývoj front-end readout čipů, vhodných pro měření rentgenového záření, beta záření a iontů, primárně zaměřených na měření radioaktivních dávek a základní spektroskopii.

Koho hledáme:

Jsou Vašimi silnými stránkami pečlivost, smysl pro detail a organizaci? Baví Vás různorodá administrativní činnost, hledání možných řešení a učení se novým věcem? Chcete se stát součástí jedné z nejstarší technické univerzity v Evropě? Tak hledáme právě Vás!

Vaše náplň práce:

  • komplexní zpracování mezd zaměstnanců a další mzdové agendy (PN, MD, srážky ze mzdy, odvody na ZP a SP, daně z příjmu, aj.,
  • zpracování ročního zúčtování a související agendu,
  • komunikace a součinnost při kontrolách s institucemi (FÚ, ZP, ČSSZ aj.),
  • příp. další činnost související se mzdovou agendou (reporty atd.),
  • evidence a archivace podkladů pro mzdy.

Instituce: FNSPE

The Dean of the Faculty of Nuclear Sciences and Physical Engineering,

Czech Technical University in Prague, invites applications for the project "Extremal and Probabilistic Combinatorics" funded by Czech Science Foundation and he is offering a postdoctoral position in the Department of Mathematics at the Czech Technical University in Prague,

Faculty of Nuclear Engineering and Physical Sciences under the supervision of Jan Volec.

The position is for 2 years, and the intended starting date is between August 1 and September 16, 2024 (negotiable).

The annual salary is approx. 30,000 EUR before taxes, additional funds for travel and other research expenses are available.

There are no teaching duties associated with the position.

Instituce: AMEDIS s. r. o.

Přijmi výzvu a staň se IT specialistou/kou pro moderní zdravotnickou techniku a otevři si dveře do světa technologických inovací.

Hledáme čerstvé absolventy VŠ se zaměřením na informatiku či elektro. Zkušenosti nejsou potřeba, důležitá je touha naučit se novým věcem.

Čeká tě zaškolení v zahraničí!!!

Tvým posláním bude instalace a servis medicínského SW a HW pro moderní a špičkové zdravotnické přístroje.

Posouvej obor kupředu a dělej smysluplnou práci.

Hledáme čerstvé absolventy VŠ z oboru radiologické fyziky / techniky a související obory se zájmem o radioterapii. Praktické zkušenosti v oboru radiační onkologie jsou výhodou.

Tvým posláním bude provádění přejímacích zkoušek (PZ) a zkoušek dlouhodobé stability (ZDS) lineárních urychlovačů, RTG ozařovačů a afterloadingových systémů. Dále poskytování aplikační podpory produktům Varian a IBA Dosimetry a vzdělávání kolegů v oblasti radioterapie.

Instituce: Apple Czech

The Core Biometrics team in Core OS software engineering organization responsible for development and integration of biometric technologies into Apple products is seeking a Software Developer Intern. We are looking for a creative and highly motivated intern to contribute to software implementation of Touch ID or Face ID features. In this role you will be working closely with the software development team in Prague.

Instituce: ÚJV

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě. A teď potřebujeme nového kolegu, aby nám pomohl s obsluhou našeho cyklotronu.

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě.

Instituce: ČEZ

Skupina ČEZ hledá do týmu Analýz trhů a prognóz šikovnou posilu, pro kterou je práce s čísly denní chléb a ráda řeší komplexní problémy. Hledaný člověk bude aplikovat pokročilé matematické metody k modelování energetických trhů.

Instituce: FERMILAB

The MARS group in the Target Systems Department of the Accelerator Division at Fermilab is seeking candidates for a Research Associate position. The MARS code supports the laboratory’s projects at all stages, from planning to operations and beyond.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.