Systémové upozornění
Hlavní informace

Studentská konference Šimáně 2019

Zveme všechny studenty (Bc., Mgr. i PhD) na studentskou konferenci Šimáně 2019, která se bude konat 30.-31. května 2019. Bližší informace o programu, registraci a mnohém dalším najdete přímo na webových stránkách Konference.

Informace k průběhu letního semestru akademického roku 2018-19

Průběh akademického roku 2018-19 je dán časovým plánem akademického roku 2018-19. Rozvrh letního semestru je zde. Náhrady výuky s ohledem na sváteční dny jsou stanoveny časovým plánem.

FJFI ČVUT podporuje Matematickou olympiádu

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze pravidelně hostí krajské kolo Matematické olympiády a  stipendijně podporuje úspěšné účastníky jejího celostátního kola. Fakulta tak podporuje přípravu budoucích studentů svých matematických oborů.

Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) 2019

Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) v matematice a informatice je každoročně pořádaná Českou matematickou společností ve spolupráci se Slovenskou matematickou společností Jednoty slovenských matematiků a fyziků. V minulém ročníku se velmi dobře umístily studentky FJFI Ing. Marie Fialová, Ing. Kateřina Zahradová a Ing. Zuzana Szabová. O jejich úspěchu se můžete dočíst v Aktualitách. Neváhej a přihlaš se také!

Zápis do jazykových kurzů na ak. rok 2019/20

Prosíme všechny studenty budoucího 2. ročníku, aby se zapsali dle svého uváženého výběru do následujících seznamů jednotlivých jazyků. Pročtěte pozorně následující pokyny.

 

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.