Systémové upozornění
Hlavní informace

Psychologické poradenství pro studenty ONLINE

Psychologická poradna je určena všem studentům ČVUT. Můžete zde diskrétně konzultovat a řešit své osobní problémy, krizové situace, mezilidské konflikty ve škole i v soukromí. Vzhledem k současnému ustanovení Vlády ČR je CIPS do 27.3. 2020 zavřené. Studenti s již domluveným termínem konzultace kontaktujte svého poradce. Máte-li zájem o ONLINE konzultaci a ještě nemáte termín, kontaktujte prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Cena CRYTUR 2020 - soutěž o nejlepší diplomovou práci v materiálových vědách

Dovolujeme si vás informovat o vyhlášení již sedmého ročníku Ceny CRYTUR - soutěže o nejlepší diplomovou práci v materiálových vědách. Soutěž organizuje společnost Crytur ve spolupráci s portálem CareerMarket. Pro autory a školitele tří nejlepších prací jsou připraveny finanční odměny v celkové výši 95 000 Kč.

Provoz studijního oddělení během přerušení kontaktní výuky

S ohledem na omezený provoz děkanátu v období přerušení kontaktní výuky jsou nekontaktní úřední hodiny studijního oddělení FJFI ČVUT v Praze každou středu v rozsahu 9:00-11:30 a 13:00-15:00. V uvedenou dobu je možné se obrátit na pracovnice studijního oddělení e-mailem nebo pomocí skype: Studijni oddeleni Br.

Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) 2020

Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) v matematice a informatice je každoročně pořádaná Českou matematickou společností ve spolupráci se Slovenskou matematickou společností Jednoty slovenských matematiků a fyziků. Letos se závěrečné kolo uskuteční na "domácí půdě", na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské, v termínu 24. - 26. 5. 2020. Uzávěrka odevzdání prací je 28. 4. 2020. V minulém ročníku se velmi dobře umístily studentky a studenti FJFI Ing. Tereza Kuriamaiová, Ing. Michal Tichý a Ing. Jan Mazáč, čestné uznání získal Ing. Václav Košík. Všem oceněným gratulujeme!

Program Mentoring ČVUT 2020

Vážené studentky, vážení studenti, dne 2. března byl opět po roce otevřen program Mentoring ČVUT. Hlásit se do něj můžete až do konce března. Program vám nabízí unikátní příležitost nahlédnout do reálného prostředí českých i mezinárodních firem.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.