Systémové upozornění
Hlavní informace

Kurz Fundamentals of Plasma Physics

Zajímá vás fyzika plazmatu, ale utekly vám základy? Nevadí. 13., 15. a 20. 11. se můžete zdarma zúčastnit kurzu Fundamentals of Plasma Physics přednášený prof. Bobrovou, světově uznávanou odbornicí na fyziku plazmatu a kolegyní prof. Sakharova, držitele Nobelovy ceny. Kurz je doplněn o semináře praktického využití plazmových zdrojů v praxi i ve vývoji.

Pozvánka na cyklus seminářů Emoce a jak s nimi pracovat

CIPS ČVUT zve doktorandy ČVUT na cyklus seminářů "Emoce a jak s nimi pracovat" - a to ve středy odpoledne či pátky dopoledne. Registrace na stránkách http://www.cips.cvut.cz/akce

Blížící se akce Kariérního centra ČVUT

Kariérní centrum ČVUT v Praze chystá mnoho zajímavých akcí pro studenty. Podívejte se na jejich stránky či na Facebook a zvažte svou účast na některém z testování/workshopů/semináři/poradně.

Různé formy podpory při studiu

Nové studenty informujeme a stávajícím připomínáme, že v rámci studia na FJFI je možné získat různé formy podpory ke studiu. Odkazy na stránky, které se mohou hodit, naleznete po rozkliknutí aktuality.

Přihlašování na sporty v zimním semestru 2017/18

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT připravil pestrou nabídku sportovních aktivit v zimním semestru. Studenti mají výběr z téměř padesáti sportů a sportovních aktivit na webu ÚTVS. Nabízí se tedy možnost jak vyzkoušet si sporty, které jste nikdy nehráli, nebo si naplno užít své oblíbené disciplíny. Zájemci nechť si nezapomenou zapsat předmět do KOSu!

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.