Systémové upozornění
Hlavní informace

Informace k průběhu letního semestru akademického roku 2017-18

Průběh akademického roku 2017-18 je dán podává časový plán akademického roku 2017-18. Rozvrh letního semestru je zde. Podrobnosti rozvrhu výuky s ohledem na sváteční dny a akce na FJFI ČVUT jsou stanoveny vyhláškou.

Letní BEST kurzy pro ČVUT studenty

Studentská organizace @BESTPragueCTU umožňuje opět vyjet studentům ČVUT do zahraničí na akademický kurz. Získejte mezinárodní přátele, se kterými zažijete netradiční prázdniny na zajímavých místech Evropy. Přihlášky běží do 18. 3. 2018 do 23 hod. Více informací naleznete na bestprague.cz/kurzy

Newsletter ÚK ČVUT - Nové zdroje a nástroje pro ČVUT

Ústřední knihovna ČVUT informuje, že právě vyšel její nový Newsletter, který představuje nové informační zdroje a nástroje pro ČVUT. Za zmínku jistě stojí nástroj InCites, nebo nový citační manažer Citavi. Newletter naleznete v příloze či na webu knihovny.

Mentoring ČVUT v roce 2018

Od 1. 3. do 2. 4. 2018 se můžete přihlašovat již do 12. ročníku programu Mentoring ČVUT. Ze seznamu mentorů, uvedených webu https://mentoring.cvut.cz/ si vyberte jednoho, který nejvíce odpovídá tomu, čím byste se jednou chtěli ve svém profesním životě zabývat. Ve středu 7. 3. 2018 pořádá Kariérní centrum ČVUT Úvodní setkání s mentoringem, během kterého zodpoví vaše dotazy a setkáte se i s mentory a absolventy minulých ročníků.

Událost na Facebooku

Možnosti sportování a kurzů v letním semestru 2018

ÚTVS připravilo pro studenty ČVUT širokou nabídku sportovních aktivit pro letní semestr 2018. Již nyní si můžete prohlédnout výběr z padesáti sportů a pohybových aktivit. Od 5.2. se spouští přihlašování - nezapomeňte si zapsat předmět do KOSu!

ÚTVS ČVUT připravilo pro studenty ČVUT nabídku letních kurzů. Golf, jóga, tenis, volejbal, turistika, cyklistika, jezdectví, sjezd řeky, lukostřelba, sebeobrana, windsurfing, beach volejbal a mnoho dalších sportů. Kurzy jsou organizovány jak v České republice tak v zahraničí. Od 5. 2. se můžete přihlašovat na stránkách ÚTVS po zápisu předmětu.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.