Systémové upozornění
Hlavní informace

Pohár děkana FJFI - 8. 5. 2017

V pondělí 8. května 2017 se koná již sedmý ročník sportovní akce Pohár děkana FJFI. Turnaj je tradičně pořádaný pro studenty vysokých a středních škol a každoročně přiláká přes 500 účastníků. Akce se koná na dvou sportovištích. V halách Pod Juliskou se bude hrát florbal a stolní tenis, v areálu kolejí Strahov se bude soutěžit v malé kopané, streetballu, volejbalu, plážovém volejbalu. Turnaj vyvrcholí již tradičně pivní štafetou.

Rektorský sportovní den

Dne 17. května 2017 se uskuteční pod záštitou našeho pana rektora sportovní svátek studentů a zaměstnanců ČVUT. ÚTVS pro Vás připravilo v tomto dni atraktivní sportovní soutěže, zajímavé aktivity a ukázkové hodiny. Podívejte se na pestrý program a nezapomeňte se včas přihlásit. Těšíme se na společné sportovní zážitky a závěrečné posezení ve sportovním zařízení ČVUT Loděnice Malá Chuchle.

Posezení s Katedrou materiálů

Katedra materiálů zve všechny studenty bakalářského studia FJFI na krátké posezení, na němž mohou získat informace o činnostech katedry, studiu a možnostech uplatnění v oboru po absolvování Diagnostiky materiálů.

Akce se koná 25. 4. 2017 v 15:30 v Trojanově ulici ve 3. patře v prostorách katedry.

Zkušební přístup zdarma k databázi Applied Science & Technology

Během měsíce dubna mají všichni uživatelé možnost vyzkoušet přístup k databázi Applied Science & Technology (v rámci databáze EBSCOhost).

Více informací najdete na stránkách knihovny ČVUT.

Letní stáže v jaderných elektrárnách 2017

ČEZ pořádá pro studenty technických vysokých škol v průběhu letních prázdnin dvě dvoutýdení letní akce - Letní univerzitu Temelín 2017 a Letní univerzitu Dukovany 2017. Zájemci se musí přihlásit do 30. 4.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.