Systémové upozornění
Hlavní informace

Přijímací zkouška do bakalářského studia

Řádný termín přijímací zkoušky v rámci přijímacího řízení do bakalářského studijního programu FJFI ČVUT v Praze se konal dne 18. 6. 2019 v 10.00 hod. v prostorách budovy FJFI ČVUT v Trojanově ul. č. 13, Praha 2. Výsledky jsou k dispozici v systému přijímacího řízení ČVUT a také zde.

Cena Edwards odměňuje nejlepší technické diplomky

Letos je vyhlášen čtvrtý ročník Cen Edwards, které ocení šest nejlepších technicky zaměřených diplomových prací. Obhájené práce mohou být až tři roky staré a autor té nejlepší získá 20 000 Kč. Přihlášené diplomové práce posoudí pracovníci technického oddělení společnosti Edwards, která se zabývá vakuovými technologiemi.

Svou diplomovou či disertační práci můžete přihlásit do Ceny Wernera von Siemense

Další ročník Cen Wernera von Siemense, která odměňuje nejlepší studenty, vedoucí prací a školitele, mladé vědce a nejlepšího pedagoga, začíná. Kromě prestižního ocenění získají autoři vybraných prací (a také jejich vedoucí) také finanční odměnu. Ta čeká i na toho, kdo vítěznou práci doporučí. Uzávěrka soutěže je 30. listopadu 2019.

Sportování ve zkouškovém

Připravili jsme pro studenty ČVUT pestrou nabídku sportovních aktivit a zvýhodněných pronájmů ve zkouškovém období. Vyberte si sport, který Vás baví a přijďte si protáhnout tělo. Nezapomínejte, ve zdravém těle zdravý duch. Prohlédněte si přehled nabízených sportů. Těšíme se na vaši účast.

Pozvánka na promoci 27. června 2019

Dne 27. června 2019 se konají promoce absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia FJFI ČVUT v Praze. Podrobné informace uvádí pozvánka.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.