Filtr grantů

V průběhu akademického roku studijní oddělení vydává vyhlášky a další informace týkající se studia v bakalářském a magisterském studiu.

Pro studenty opakovaně přijímané do téhož typu studia v bakalářském a magisterském studijním programu platí Směrnice děkana FJFI ČVUT v Praze č. 3/2015 týkající se podávání přihlášek a uznávání předmětů.

Vyhlášky v roce 2015:

Vyhlášky v roce 2014:

Vyhlášky v roce 2013:

Vyhlášky v roce 2012:

• Pro studenty opakovaně přijaté do téhož typu studia v bakalářském a magisterském studijním programu platí od akademického roku 2013-14 Směrnice děkana FJFI ČVUT v Praze č. 2/2012 týkající se podávání přihlášek a uznávání předmětů. Tato směrnice se netýká studentů opakovaně přijatých do téhož typu studia v akademickém roce 2012-13 a dříve.

Vyhlášky studijního oddělení v roce 2011:

Vyhlášky studijního oddělení v roce 2010:

Vyhlášky studijního oddělení v roce 2009:

Vyhlášky studijního oddělení v roce 2008:

Sdělení studijního oddělení: