Filtr grantů

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze vyhlásila přijímací řízení do studia v Praze a Děčíně pro následující akademický rok 2015-2016. Bližší informace poskytuje studijní oddělení fakulty. Postup přihlašování je dán směrnicemi děkana k přijímacímu řízení. Přihlášky do bakalářského a do navazujícího magisterského studia se přijímají do 31.3.2015.

Na adrese prihlaska.cvut.cz je zprovozněna elektronická přihláška ke studiu na ČVUT. Elektronicky se ke studiu mohou hlásit pouze uchazeči, kteří mají trvalé bydliště v České nebo Slovenské republice. Uchazeči ostatních států se musí přihlásit klasickou formou s použitím tištěného formuláře.

Přijímací řízení do navazujícího magisterského studia je dáno:

• Vyhlášením přijímacího řízení do navazujícího magisterského studijního programu
  • Směrnicí děkana k přijímacímu řízení do navazujícího magisterského studijního programu