logo FJFI Uk Pedf logo křivky červené text univerzita užitné

FJFI ČVUT ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UK pořádají jednodenní akci s názvem "Matematika pro život". Na programu kurzu jsou ukázky aplikací matematiky v průmyslové i akademické praxi. Přednášet budou přední odborníci v jednotlivých oblastech.
Kurz je akreditován pod číslem MSMT-32682/2018-1-981 jako akce dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, je ale otevřen i pro širokou veřejnost. Zúčastnit se tedy mohou například i studenti středních či vysokých škol. Účastníci z řad učitelů středních a základních škol obdrží na závěr kurzu potvrzení o absolvování vzdělávací akce.

Termín a místo konání Program akce Registrace

Termín a místo konání:
Kdy: v pátek 17. 1. 2020 od 9:00 do 17:30.
Kde: v budově FJFI ČVUT Trojanova 13, Praha 2, místnost T-201.helicopter view

Program:
Přednášky představí příklady použití matematiky v nejrůznějších oborech, například:

• použití lineární algebry ve zpracování signálů,
  • aplikovaná matematika v pedagogické praxi,
  • použití metod strojového učení v bankovnictví,
  • matematické modelování v medicíně a biologii,
  • matematické metody teoretické fyziky.

Podrobný program:

• 8.00 – 9.00 Registrace účastníků
  • 9.00 – 9.15 Zahájení
  • 9.15 – 10.00 Zdeněk Strakoš
  • 10.00 – 10.45 René Levínský
  • 10.45 – 11.15 Přestávka na kávu
  • 11.15 – 12.00 Jan Flusser
  • 12.00 – 12.45 Zbyněk Kubáček
  • 12.45 – 14.00 Oběd
  • 14.00 – 14.45 Halina Šimková
  • 14.45 – 15.30 Zbyněk Koldovský
  • 15.30 – 16.00 Přestávka na kávu
  • 16.00 – 16.45 Vladimír Wagner
  • 16.45 – 17.30 Edita Pelantová
  • 17.30 Zakončení

Přednášet budou přední odborníci v jednotlivých oborech:

Registrace:
Registrace na kurz Matematika pro život je již otevřena. Registrační poplatek ve výši 100,-Kč budeme vybírat v hotovosti před začátkem akce na místě konání. Registrační formulář.

>Pole označená * jsou povinná.

*Jméno:
*Příjmení:
*Váš email:

Následující pole vyplňte v případě, máte-li zájem o vydání osvědčení o účasti na kurzu (v případě kladného rozhodnutí Akreditační komise MŠMT).

Škola:
Tituly:
Datum narození:
Místo narození:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem účasti na akci FJFI ČVUT v Praze a vydání certifikátu DVPP. Osobní údaje budou uloženy ze strany FJFI ČVUT v Praze po dobu nutnou k archivaci a následně zlikvidovány. Souhlas je možné kdykoli odvolat, podat námitku proti zpracování svých osobních údajů nebo stížnost dozorovému úřadu.

Leták ke stažení (.pdf)