Fakulta organizuje řadu zajímavých akcí pro veřejnost a zájemce o studium. Jedná se jak o akce vzdělávací, tak o akce popularizační.

Více o popularizačních aktivitách a aktivitách pro zájemce o studium můžete nalézt na webu Jaderka.cz.

Pořádané akce

FJFI pořádá v průběhu roku mnoho akcí. Přehled typů akcí pro středoškoláky najdete na stránce Akce pro studenty SŠ, akce pro pedagogy středních škol potom na stránce Akce pro pedagogy SŠ. Přehledný kalendář s plánovanými termíny pak naleznete v Kalendářích na našem webu.

Pro média i širokou veřejnost zveřejňujeme informace na stránce Tiskové zprávy.

FJFI v médiích

Co o nás napsala média a seznam vystoupení našich pracovníků a studentů naleznete na stránce Napsali o nás.

Vzdělávání pro veřejnost

Nabídky kurzů a přednášek pro širší veřejnost naleznete na stránce Akce pro veřejnost.

Loga FJFI

Informace o logu FJFI a podmínkách jeho použití naleznete na stránce Loga FJFI.

Nabídky zaměstnání

Příležitostně zveřejňujeme možnosti uplatnění pro absolventy jak na FJFI ČVUT, tak na spřátelených institucích na stránce Nabídky zaměstnání.

Různá ocenění studentů a zaměstnanců FJFI nalezněte na Ocenění.