Na této stránce naleznete seznam aktuálně plánovaných akcí pro středoškoláky, jejich učitele a také přehled nejdůležitějších termínů pro zájemce o studium.

V první tabulce jsou uvedeny hlavní akce, které přímo pořádáme. V druhé tabulce naleznete termíny, kdy nás můžete potkat na nějaké výstavě, termíny do kdy je potřeba podat přihlášku ke studiu a kdy probíhá přijímací zkouška.

Přehledněji naleznete termíny akcí na stránce s Kalendářem akcí. Přehled akcí, které se pořádají pravidelně v průběhu roku či je možné se na ně objednat naleznete pak na stránce s akcemi pro SŠ.

Hlavní akce, které pořádá FJFI ČVUT

Termín Akce
od 25. 9. 2019 Přípravné kurzy z matematiky k příjmacím zkouškám a studiu na VŠ (Děčín)
od 26. 11. 2019 Přípravné kurzy z matematiky a fyziky k příjmacím zkouškám a studiu na VŠ (Praha)
6. 3. 2020 Den částicovým fyzikem (International Particle Physics Masterclasses)
13. - 14. 3. 2020 Dozimetrická noc aneb fenomén Černobyl
14. 3. 2020 Sobotní Den otevřených dveří na FJFI
ZMĚNA! 6. 4. 2020 Den reaktorovým fyzikem
3. 6. 2020 Den lékařským fyzikem
14. - 19. 6. 2020 Týden vědy na Jaderce
1. - 15. 8. 2020 Letní studentské soustředění TCN

Informace o termínech podání přihlášek ke studiu, o veletrzích, výstavách a dalších akcích

Termín Akce
30. 4. 2020 Termín podání přihlášek k bakalářskému studiu

Nabídka středním školám ve formě letáku k tisku (.pdf).

Seznam termínů byl naposledy aktualizován 13. 2. 2020.