Jednoduchý a přehledný seznam termínů akcí, které FJFI chystá pro středoškoláky a jejich učitele, seznam veletrhů a výstav, kterých se FJFI účastní a také seznam nejdůležitějších termínů pro zájemce o studium na naší fakultě. Program akcí je průběžně aktualizován s ohledem na opatření přijatá v souvislosti s aktuální epidemickou situací.

Na této stránce naleznete seznam aktuálně plánovaných akcí pro středoškoláky, jejich učitele a také přehled nejdůležitějších termínů pro zájemce o studium.

V první tabulce jsou uvedeny hlavní akce, které přímo pořádáme. V druhé tabulce naleznete termíny, kdy nás můžete potkat na nějaké výstavě, termíny do kdy je potřeba podat přihlášku ke studiu a kdy probíhá přijímací zkouška.

Přehledněji naleznete termíny akcí na stránce s Kalendářem akcí. Přehled akcí, které se pořádají pravidelně v průběhu roku či je možné se na ně objednat, naleznete pak na stránkách s Akcemi pro studenty SŠ a s Akcemi pro pedagogy SŠ.

Hlavní akce, které pořádá FJFI ČVUT

Termín Akce
2. 6. 2021 Den lékařským fyzikem
20.-25. 6. 2021 Týden vědy na Jaderce - vzhledem k omezením je akce letos zrušena
31. 7. - 14. 8. 2021 Letní studentské soustředění TCN
9. 9. 2021 Den reaktorovým fyzikem
13. 9. 2021 Den reaktorovým fyzikem

Informace o termínech podání přihlášek ke studiu, o veletrzích, výstavách a dalších akcích

Termín Akce
6. 9. 2021 Termín pro podání přihlášky k přijímacímu řízení

Seznam termínů byl naposledy aktualizován 31. 5. 2021.